ORSZÁGOS BAJNOKOK!!! ::

Az elmúlt két hétvégén rendezték meg az úszó diákolimpia döntőit.

Először, február 27-én, Hódmezővásárhelyen került megrendezésre a "B" kategória úszóinak döntője.
Itt Maár Noémi  két számban is szerepelt, 100 m hátúszásban az előkelő 7. helyezést érte el, 100 m gyorsúszásban pedig a 15. lett.
A március 6-án, Kecskeméten megerendezett "A" kategória döntőiben először a 6x50 m leány gyorsváltónk szerezte mag a BAJNOKI címet tíz másodperccel maga mögé utasítva a második helyezett csapatot, majd Vörös Flóra úszott óriási egyéni csúcsot 100 m gyorson, hajszállal lemaradva a bajnoki címről. Végül Soponyai-Szakács Mínea szerezte meg a 100 m pillangó döntőjében a 7.helyet.